آکادمی بین‌المللی مینا رضایی

برگزارکننده‌ دوره‌های سلامت و زیبایی

درباره دکتر مینا بدانید

دکتر مینا رضایی مدرک پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۷ دریافت کرد. ایشان در سال ۱۳۹۰ مطب سلامت و زیبایی دکتر مینا را تأسیس کرده و مدیریت آن را به نیز به عهده گرفت و مشاوره و فعالیت در زمینهٔ زیبایی، لیزر و تغذیه را در صدر فعالیت‌های خود قرار داد.
علاوه‌برآن دکتر رضایی بنیان‌گذار برند سوشانس -مروج زندگی سالم و حال خوب- بوده و مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی را نیز راه‌اندازی کرده‌ است.
ایشان مدرک مربیگری مهارت‌های زندگی خود را از آکادمی OXFORD CERT UNIVERSAL و همچنین مدرک بین‌المللی روان‌شناسی مثبت‌گرا از Wholebeing Institute زیر نظر دکتر تال‌بن شاهار بنیان‌گذار علم شادی در Harvard Business School کسب کرد.
دکتر مینا رضایی در زمینهٔ تحقیق و پژوهش و تألیف سلسله کتاب‌های «در مسیر صلح و سلامت» در زمینهٔ گردشگری، سلامت، توسعهٔ پایدار، انقلاب صنعتی چهارم و … فعالیت بسیاری داشته است.

5 استاد

12 دوره

۳۲,۰۰۰+ دقیقه آموزش

۱۰۸,۳۸۵ هنرجو

۴۴۵ مقاله

درباره آکادمی دکتر مینا بدانید

آکادمی بین المللی مینا رضایی با هدف آموزش سلامت و زیبایی برای خودمراقبتی و اشتغال‌زایی بانوان و با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای در سال 1401 آغاز به فعالیت نموده و سعی دارد به کمک مدرسین باتجربه و تجهیزات و تکنولوژی به روز، آموزش‌های علمی را در این زمینه ارائه دهد.
دوره‌های آموزشی ما در حوزه‌های سلامت پوست و مو، تکنیک‌های جوانسازی و سبک زندگی سالم از دیدگاه طب سنتی و مدرن به صورت عادی و فشرده و در سطوح پایه تا فوق تخصصی برگزار می‌گردد.
آموزشگاه دکتر مینا در تلاش است با کمک مجموعه حرفه‌ای خود و با همکاری مراکزی مانند شهرک سلامت اصفهان، بستری را برای آموزش تخصصی‌تر و کارآفرینی فراهم نماید.